У Раді спалахнула штовханина: депутати заблокували трибуну з плакатами

Парламентарі з "Європейської солідарності" заблокували засідання, вигукуючи "Ганьба!".
Головне
У Раді спалахнула штовханина: депутати заблокували трибуну з плакатами
Ілюстративне фото. Фото з відкритих джерел
13 Лютого 2025, 11:39
читать на русском

У Верховній Раді України відбулася чергова штовханина. Депутати від "Європейської солідарності" заблокували парламентську трибуну, тримаючи в руках плакати "Ні політичним репресіям" та вигукуючи "Ганьба!". Через це голова Верховної Ради Руслан Стефанчук змушений був залишити своє місце.

Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк, опублікувавши відповідне відео.

Засідання Верховної Ради України 13 лютого пройшло в атмосфері напруження – у парламенті спалахнула штовханина. Депутати фракції "Європейська солідарність" заблокували трибуну та виступили з протестом, заявляючи про "політичні репресії".

Парламентарі вишикувалися біля трибуни з плакатами "Ні політичним репресіям" та голосно скандували "Ганьба!". Це фактично зірвало проведення засідання, спричинивши хаос у сесійній залі.

За словами народної депутатки Ірини Геращенко, через блокування трибуни спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук залишив своє місце.

Ситуація в залі залишалася напруженою, і наразі невідомо, чи вдалося народним депутатам повернутися до роботи в нормальному режимі.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження безстрокових персональних санкцій проти Петра Порошенка, Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова, Костянтина Жеваго та Віктора Медведчука.

Читайте також