У розвідці розповіли, як росія може використати Придністров'я у війні

РФ планує створити сухопутний коридор через територію південних областей України
У розвідці розповіли, як росія може використати Придністров'я у війні
Придністров’я Фото: https://t.me/DIUkraine/424
4 Травня 2022, 15:09
читать на русском

Російські пропагандисти штучно нагнітають ситуацію у невизнаній Придністровській Молдавській Республіці, щоб використовувати її як психологічну атаку проти України.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ.

Усвідомлюючи відсутність помітних успіхів у так званій “спеціальній операції” проти України та ефективність дій українських підрозділів, окупаційне командування намагається створювати зони нестабільності поблизу українського кордону та видимість загрози нападу російських та проросійських збройних формувань з території Придністров’я, - кажуть у ГУР.

Зазначається, що росіяни шукають шляхи розпорошення сил української армії під час складної оборонної кампанії з захисту українського Донбасу і Півдня країни.

За даними ГУР, кількість реально боєздатного та вмотивованого особового складу підрозділу Оперативної групи російських військ у Придністровському регіоні Республіки Молдова (ОГРВ ПРРМ) не перевищує 300 осіб, завданням яких є охорона складів боєприпасів у с. Ковбасна.

Більшість усіх боєприпасів, що перебувають на зберіганні, вичерпали свій термін придатності та не підлягають транспортуванню. Лише 7-8 тис. тонн є справними та можуть бути використані. Близько двох третин усієї бойової техніки на території Придністров’я є повністю, або частково не боєздатною, а також не має матеріальних засобів та виробничих потужностей для її ремонту та відновлення, - заспокоїли у ГУР.

У розвідці вважають, що потенційно Придністров’я може бути використано як плацдарм для налагодження ліній постачання і забезпечення розгортання російського угруповання на території Молдови, але це стане можливим лише у разі створення сухопутного коридору з росією через територію південних областей України.

Нагадаємо, невизнана Придністровська Молдавська Республіка почала посилювати свою армію.

Читайте також

1