У Верховній Раді розповіли про хворих на коронавірус нардепів

Понад 120 парламентарів хворіють або перехворіли на COVID-19
У Верховній Раді розповіли про хворих на коронавірус нардепів
Народні депутати у Верховній Раді (фото: rada.gov.ua)

У Верховній Раді України станом на 14 грудня на COVID-19 хворіє 21 депутат та 55 працівників апарату ВР.

Про це повідомив голова Верховної Ради України, лідер партії "Слуга Народу" Дмитро Разумков (досьє Дмитра Разумкова) на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту у понеділок, 14 грудня.

За словами спікера, станом на 14 грудня перехворіло або хворіє в апараті 211 співробітників, серед народних депутатів - 128 людей.

Станом на сьогодні – 21 особа і 55 представників апарату, - повідомив Разумков.

Читайте також

Нагадаємо, що в Україні за останню добу виявили 6 451 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 355 дітей та 215 медпрацівників. Число виявлених випадків зараження коронавірусом у світі з початку пандемії сягнуло 72 266 665 станом на ранок 14 грудня.

Голова ВР Дмитро Разумков раніше повідомляв, що попри введення локдауну з 8 по 24 січня 2021 року, Верховна Рада все одно працюватиме. Спікер зазначив, що парламент жодного разу не ходив на карантин з самого початку пандемії коронавірусу.

Під час пандемії парламент змінював графік роботи, працював у комітетах та менше збирався в залі пленарних засідань, щоб зменшити поширення коронавірусу.

1