Українці можуть отримати фінансову допомогу від "Нової пошти"

Йдеться про суму до 10 тисяч гривень
Українці можуть отримати фінансову допомогу від "Нової пошти"
Прапорець “Нова пошта” (фото: УНІАН)
28 Лютого 2023, 09:16
читать на русском

Деякі українці можуть одержати фінансову допомогу від Нової пошти. Йдеться про суму до 10 тисяч гривень. Таку допомогу надають тим українцям, чий бізнес під час війни переїхав до інших населених пунктів.

У пресслужбі Нової пошти заявили, що у рамках проекту Nova Poshta Humanitarian компанія надає матеріальну допомогу представникам бізнесу.

Як зазначається, ці кошти виділяються не готівкою, а з балів у рамках програми постійного партнерства центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді.

При цьому представники бізнесу можуть витратити нараховані бали на логістичні потреби: транспортування, зберігання, пакування тощо.

У компанії також наголосили, що скористатися допомогою можна один раз.

Для того, щоб отримати допомогу треба заповнити анкету за посиланням.

Підприємства мають бути зареєстровані у Чернігівській, Сумській, Харківській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Київській, Одеській областях.

У Новій пошті зазначили, що пріоритет надаватиметься малому та середньому бізнесу, який займається виробництвом життєво необхідних товарів та послуг або надає допомогу громадянам та збройним силам України.

Нагадаємо, "Нова пошта" оголосила про нову послугу - відправки незапакованих посилок через поштомати.

Читайте також

1