Українці все частіше їздять на вітчизняному електротранспорті

Також в Україні планують створити електровантажівка
Українці все частіше їздять на вітчизняному електротранспорті
13 Липня 2021, 13:01
читать на русском

Національний український виробник міського електротранспорту та комплектуючих "БКМ-Україна" впевнено збільшує частку своєї присутності на українському ринку, поступово витісняючи своїх іноземних конкурентів. Компанія, створена п'ять років тому, вже успішно реалізувала проєкти оновлення парків міського пасажирського транспорту в Житомирі, Маріуполі, Дніпрі, Сумах, Кременчуці та Краматорську. Про це розповів глава правління компанії Микола Романюк.

На сьогоднішній день, завдяки налагодженню виробництва і збільшення потужностей, колектив "БКМ-Україна" зміг домогтися показника локалізації виробництва в 40% і цей рівень постійно зростає. Наша компанія уважно стежить за світовими трендами розвитку міського громадського транспорту і проводить як регулярну модернізацію транспорту, який вже працює на маршрутах, встановлюючи Wi-Fi, USB розетки і відеоспостереження, так і впроваджують інновації в проєкти майбутніх моделей, які готуються до серійного виробництва, - відзначають в компанії.

Всі виробничі потужності підприємства знаходяться в місті Луцьку Волинської області. На сьогодні український виробник випускає тролейбуси, тролейбуси з автономним ходом, електро-автобуси і трамвайні вагони.

Читайте також

У найближчій перспективі заплановано розробку моделі електровантажівки з різною вантажопідйомністю. Електровантажівки більш екологічні у порівнянні зі звичайним транспортом і забезпечать потребу бізнесу в зменшенні вартості перевезень.

У 2021 році підприємство "БКМ-Україна" презентувало нову революційну модель тролейбусів з удосконаленими дизайном і технологією. Українські міста, які підпишуть нові контракти на постачання електротранспорту, отримають вже поліпшені моделі тролейбусів.

Експерти відзначають, що нарощування обсягів виробництва і конкурентоспроможність вітчизняних підприємств - не тільки предмет гордості для нашої країни, але і серйозна підтримка для національної економіки, адже кошти за реалізовану продукцію залишаються в Україні - значна їх частина залишається в бюджеті під виглядом сплачених податків і зборів.