Важливо
Плавання Фото: paralympic.org.ua
27 Серпня 2021, 14:50
читать на русском

Українська плавчиня Анна Стеценко здобула третю золоту медаль на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо.

Як повідомляє Мінмолодьспорт, спортсменка виграла золото на дистанції 400 метрів вільним стилем з результатом 4:23.92 (клас - S13).

Це вже третя золота і двадцята загалом медаль українців на Паралімпіаді у Токіо (3 золоті, 11 срібних та 6 бронзових).

Нагадаємо, 24 серпня у Токіо відкрилися Паралімпійські ігри-2020, які триватимуть до 5 вересня. Україну в Токіо на Паралімпіаді представлять 143 атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту, зокрема в плаванні виступить 40 спортсменів, у легкій атлетиці - 32 українці.

25 серпня, першу медаль Паралімпіади для України здобула фехтувальниця Євгенія Бреус.

Перше срібло Паралімпіади здобув спортсмен Антон Коль у змаганнях з плавання на спині на дистанції 100 метрів. Друге срібло дісталося Артему Маньку у фехтуванні на візках (шабля, категорія А).

А 26 серпня українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула срібну медаль. Дівчина виборола друге місце у запливі на 200 метрів комплексним стилем.