Український військовий збирав секретні дані для РФ щодо ракетного озброєння - СБУ

В нього знайшли десятки закритої інформації на флешносіях
Український військовий збирав секретні дані для РФ щодо ракетного озброєння - СБУ
Військовий, який передавав секретні дані Росії фото: СБУ
19 Листопада 2021, 13:27
читать на русском

Один з командирів військової частини західного регіону приховано збирав секретні дані щодо арсеналів ракетного озброєння на території України.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Зазначається, що під час обшуків за місцем проживання військовослужбовця, вилучили ноутбук та флешносій, на яких він незаконно накопичував матеріали держтаємниці.

Серед виявлених відомостей – закрита інформація щодо більше десятка баз зберігання ракет і боєприпасів Збройних Сил України, секретні дані щодо схем дислокації та організаційно-штатної структури арсеналів озброєння, а також укомплектованості відповідних підрозділів особовим складом і технікою, - йдеться в повідомленні.

Наразі перевіряється причетність зловмисника до розвідувально-підривної діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки нашої країни.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 1 ст. 422 (розголошення відомостей військового характеру, що становлять державну таємницю, або втрата документів чи матеріалів, що містять такі відомості) Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності.

Нагадаємо, що контррозвідники викрили агента російської спецслужби, який під прикриттям посадовця міськради збирав розвідувальну інформацію про військові об’єкти на Харківщині.

Читайте також

1