"Укрпошта" почала приймати електронні документи у застосунку "Дія"

Відтепер не потрібно надавати паперові документи
"Укрпошта" почала приймати електронні документи у застосунку "Дія"
Автомобіль Укрпошти (фото: УНІАН)
22 Квітня 2021, 14:34
читать на русском
"Укрпошта" приймає електронні документи у застосунку "Дія" для оплати платежів від 5000 гривень.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Зазначається, що тепер для здійснення платежів на загальну суму від 5 000 грн більше не потрібно надавати паперові документи, що посвідчують особу. Достатньо мати електронні документи у застосунку, що встановлено на смартфоні клієнта. Застосунок генерує індивідуальний штрих-код для документа, що зчитується сканером у відділенні при оплаті платежу. А після дозволу користувача у застосунку "Дія" копії е-документів передаються до системи Укрпошти.

Також нагадують, що у разі здійснення фінансової операції на загальну суму понад 30 000 грн, згідно з внутрішніми нормативними документами Укрпошти з питань фінансового моніторингу, клієнт має заповнити анкету. У разі здійснення фінансової операції на суму 400 000 гривень або більше додатково до анкети необхідно надати копії документів, що підтверджують джерела походження коштів. Це може бути довідка про зарплату, виписка про суму коштів на рахунку, документи, що підтверджують отримання спадщини тощо.

Читайте також

Нагадаємо, що під час пандемії коронавірусу минулого року ПАТ "Укрпошта" отримала 9,2 мільярда гривень чистого доходу – на 1,4 млрд більше за доходи 2019 року.

1