"Укрзалізниця" не припинятиме роботу через російську агресію

У потягах посилили заходи безпеки
"Укрзалізниця" не припинятиме роботу через російську агресію
Поїзд Укрзалізниці фото: Парламент.UA
22 Лютого 2022, 18:49
читать на русском

АТ "Укрзалізниця" продовжує штатно працювати та не збирається припиняти рух поїздів на схід, але підвищує заходи безпеки.

Про це на брифінгу заявив член правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

Укрзалізниця не має сполучення з окупованими територіями, технічно не може і не буде його мати, але ми звичайно, сполучаємо Україну з українським Донбасом. Зокрема, швидкісний рух доходить до міста Покровськ. Це важливий та принциповий для нас напрямок. Ми продовжуємо штатно працювати. Звичайно, підвищені всі заходи безпеки. Ми їдемо спокійно та стабільно, як і їхали, працюємо на всіх напрямках і закликаємо спокійно подорожувати Україною. Жодні провокації нас не зупинять в цьому, – сказав Перцовський.

Він зазначив, що Укрзалізниця на відміну від авіакомпаній, які призупинити польоти в Україну через зростання воєнної напруженості, не планує припиняти свою роботу. Українці можуть скористатися Укрзалізницею, щоб повернутися з-за кордону, якщо відсутнє пряме авіасполучення.

І до Львова, і до Києва можна доїхати зручно та швидкісно з пересадкою в Перемишлі. Також є сполучення через Варшаву і Відень, тому жодної паніки. І якщо хтось повертається в Україну і нема прямого авіасполучення, ми будемо раді доставити додому, – сказав Перцовський.

Нагадаємо, дві авіакомпанії Lufthansa та Swiss Air оголосили про припинення авіарейсів до Києва. Рейси не будуть виконуватися через "побоювання російського вторгнення".

Читайте також

1