"Укрзалізниця" запускає два нових потяги: які напрямки

Нові поїзди курсуватимуть не щодня
Важливо
"Укрзалізниця" запускає два нових потяги: які напрямки
Потяг, Укрзалізниця (фото: УНІАН)
14 Листопада 2020, 08:29
читать на русском

"Укрзалізниця" призначила поїзди Львів - Бахмут та Харків - Миколаїв. Нові потяги будуть курсувати вже від 13 листопада цього року, але не кожен день.

Про це повідомляє пресслужба УЗ.

Поїзд № 142/141 Львів - Бахмут курсуватиме раз на три дні. Поїзд відправиться зі Львова 13 листопада о 14:20 та прибуде до Бахмута о 18:55 наступної доби. Потяг робить зупинки на станціях міст Ковель, Коростень, Житомир, Київ, Лубни, Миргород, Святогірськ, Лиман та інших.

Також від 13 листопада розпочинає курсування поїзд № 251/252 Харків - Миколаїв. Поїзд відправлятиметься через день по непарних числах з Харкова о 17:00 та прибуватиме до Миколаєва о 07:00. Також цим поїздом можна дістатися до Херсона, Кривого Рогу, Дніпра та інших міст.

Читайте також

Нагадаємо, 30 листопада повідомлялося, що від 1 листопада "Укрзалізниця" на 15% знизить вартість квитків на усі поїзди категорій "Інтерсіті" та "Інтерсіті+". Цю "безстрокову акцію" компанія проводить для збільшення пасажиропотоку саме швидкісних поїздів.

Також повідомлялося, що "Укрзалізниця" збільшує кількість воєнізованої охорони для додаткового контролю в електричках. УЗ підтримує рішення уряду не припиняти роботу громадського транспорту, попри посилення карантину.

1