В Індії фермери вийшли протестувати на конях і тракторах

Правоохоронці били протестувальників палицями та випустили сльозогінний газ, щоб розігнати натовп
В Індії фермери вийшли протестувати на конях і тракторах
Протести в Індії (фото: The Guardian)
26 Січня 2021, 17:12
читать на русском

У столиці Індії відбуваються масові протести на тракторах. Люди виступили проти нових законів про вільний ринок торгівлі у сільському господарстві.

Як повідомляє BBC, протести тривають вже кілька місяців. Сьогодні, в День республіки, вони посилились. Учасники акції протесту приїхали на тракторах.

Учасники протесту виступили проти законів, які послаблюють правила продажу, ціноутворення і зберігання сільськогосподарської продукції. Вони також проти вільного ринку торгівлі, що з часом може призвести до зникнення гуртових стихійних ринків і появи конкурентів у вигляді великих компаній.

Фермери вважають, що з приходом на ринок сільськогосподарських корпорацій вони не зможуть вільно продавати вирощену продукцію за гарантованими цінами, як зараз. Тому це стане невигідно і навіть збитково для них.

Читайте також

Як повідомляє The Guardian, у вівторок фермери прорвали поліційні барикади навколо столиці та потрапили на територію історичного Червоного форту Делі.

Правоохоронці били протестувальників палицями та випустили сльозогінний газ, щоб розігнати натовп. Зазначається, що один з учасників акції загинув в результаті зіткнень. Поранення отримали десятки поліціянтів та протестувальників.

В деяких районах Делі тимчасово вимкнули доступ до інтернету, а окремі станції метро закриті. Оскільки сутички тривали й в другій половині дня, міністр внутрішніх справ Аміт Шах зустрівся з поліцією Делі, щоб обговорити, як взяти протести під контроль.

На валах Червоного форту стояв Ділдендер Сінгх, фермер з Пенджабу, який підняв наверх Нішан-сахіб, прапор сикхізму.

Ми протестували протягом останніх пів року, але уряд не зміг нас вислухати. Наші предки кілька разів за всю історію заряджали цей форт. Це було послання до уряду, що ми можемо зробити це знову і більше, якщо наші вимоги не будуть виконані, - сказав Сінгх.

Нагадаємо, що фермери на тракторах штурмували парламент у Молдові. Поліція застосувала сльозогінний газ проти активістів.

1