В Одесі затримали кримінального авторитета Мамуку Хонського

Уродженець Грузії неодноразово судимий за скоєння тяжких злочинів
В Одесі затримали кримінального авторитета Мамуку Хонського
В Одесі поліцейські затримали “злодія в законі” на прізвисько “Мамука Хонський” Фото: поліція

Поліцейські в Одесі затримали кримінального авторитета на прізвисько "Мамука Хонський".

Як повідомляє пресслужба поліції, "злодій у законі" незаконно потрапив до України та тимчасово оселився в Одесі.

Статус "злодія в законі" 44-річний уродженець Грузії та громадянин Російської Федерації отримав у 2005 році, відбуваючи покарання у в’язниці. Він неодноразово був засуджений за скоєння тяжких злочинів. Загалом провів у місцях позбавлення волі РФ понад 20 років. Останній раз звільнився у жовтні 2020 року.

В Одесі поліцейські затримали "злодія в законі" на прізвисько "Мамука Хонський" Фото: поліція

Читайте також

Аби не допустити реалізації злочинних планів "злодія в законі" та поширення його злочинного впливу на території області, правоохоронці за допомогою оперативних служб Нацполіції встановили його місце перебування. Учора, 17 березня, оперативники затримали його, - зазначили правоохоронці.

Співробітники обласного управління Державної міграційної служби України склали адміністративний протокол за порушення норм міграційного законодавства.

В Одесі поліцейські затримали "злодія в законі" на прізвисько "Мамука Хонський" Фото: поліція

Наразі чоловіка помістили в пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Вирішується питання щодо його примусового видворення із забороною в’їзду в Україну.

Нагадаємо, у Києві викрили групу квартирних злодіїв, яку організували двоє столичних правоохоронців. Вони встигли викрасти майже 13 тис. доларів.

1