В Україні арештували активи ще чотирьох російських компаній на 72 млн грн

Ці компанії займаються роздрібною торгівлею по всій території нашої країни
В Україні арештували активи ще чотирьох російських компаній на 72 млн грн
СБУ, Служба безпеки України / Фото: facebook.com/SecurSerUkraine
25 Серпня 2022, 21:33
читать на русском

За матеріалами Служби безпеки України арештовано активи ще чотирьох російських компаній на 72 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як встановила українська спецслужба, кінцевим бенефіціаром чотирьох фірм з Харкова, Львова та Дніпра є громадянка країни-агресора з Тамбова. Ці компанії займаються роздрібною торгівлею непродовольчими товарами по всій території України.

Свої прибутки в нашій державі кожна з цих фірм перераховувала власниці, яка своєю чергою сплачує податки до держбюджету рф. У такий спосіб фактично відбувалось фінансування військової агресії росії проти України, - йдеться у повідомленні.

За рішенням Київського районного суду м. Харкова накладено арешт на корпоративні права чотирьох компаній на загальну суму близько 72 млн грн.

СБУ також встановила, що статутні капітали чотирьох вказаних фірм сформовані за рахунок "відмитих" доходів "головної" харківської компанії, активи якої за матеріалами СБУ були арештовані ще у червні 2022 року.

Наразі триває передача активів в управління АРМА.

Нагадаємо, що СБУ заблокувала діяльність київської компанії, яка входила до структури "Газпром нєфті" та займалася оптовим продажем російських нафтопродуктів на сотні мільйонів гривень.

Читайте також