В Україні хочуть перенести осінні канікули для школярів - Ляшко

Це пов'язано з активною епідситуацією в країні
Важливо
В Україні хочуть перенести осінні канікули для школярів - Ляшко
13 Жовтня 2021, 09:58
читать на русском

Національна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій пропонує Міністерству освіти й науки перенести початок шкільних канікул - розпочати їх 18 жовтня замість 25.

Про це розповів міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода.

Це дозволить нам стримати в певних відсотках активний епідпроцес, який сьогодні зафіксований на території нашої держави... Ми зараз говоримо про те, щоб наблизити канікули, а надалі будемо дивитися залежно від епідситуації. Або рекомендуватимемо подовжити, якщо буде позитивна динаміка, або будемо ухвалювати інші рішення. Все залежатиме від ситуації, яку будемо фіксуват, - пояснив він.

За його словами, навчальний процес безпосередньо пов’язаний зі збільшеною кількістю контактів серед дорослого населення. Зазвичай канікули або призупинення навчального процесу призводить до як мінімум на 15% зниження захворюваності уже через 5 днів після ухвалення цього рішення.

Нагадаємо, що школи Херсону, Харкова, Кропивницького, Вінниці, Сум та Івано-Франківська підуть на канікули з 18 жовтня, незважаючи на те, що за планом канікули повинні були розпочатися з 25 жовтня.

Читайте також