В Україні спостерігається позитивна динаміка щодо коронавірусу - ОП

Усі області України наразі перебувають у "жовтій" зоні
В Україні спостерігається позитивна динаміка щодо коронавірусу - ОП
Коронавірус, парк, карантин (фото: КМДА)

В Україні спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 - усі показники стабілізуються.

Про це повідомляється у пресслужбі ОП.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаля (досьє Шмигаля), усі області України наразі перебувають у "жовтій" зоні. Зайнятих ліжок на сьогодні 11 294, що майже на 32% менше проти минулого тижня. Кількість активних хворих за тиждень знизилася майже на 38% - зараз хворіють 81 927 осіб.

Спостерігається також зниження кількості госпіталізованих осіб і летальних випадків, - сказав він.

Нарощуються темпи вакцинації населення проти COVID-19. Усього за тиждень щеплено 240 543 особи. Загалом в Україні проведено 1 388 124 щеплення проти коронавірусної хвороби. Першу дозу отримали вже 1 241 006 осіб, завершили вакцинацію 147 118.

Другі вихідні поспіль працювали центри масової вакцинації, цього разу в 10 містах України. Завдяки, зокрема, центрам вакцинації упродовж вихідних вакцинувалися майже 65 тисяч осіб. Ми плануємо надалі розширювати кампанію з вакцинації, тому закликаю місцеву владу сприяти відкриттю таких закладів у регіонах, - наголосив Шмигаль.

Нагадаємо, що в 12 містах України запрацювали центри вакцинації від коронавірусу, і за вихідні щепили понад 15 тисяч українців.

1