В Україні з`явиться аналог "Дії" для школярів

Вже найближчими місяцями для школярів з'явиться новий додаток для навчання
В Україні з`явиться аналог "Дії" для школярів
Школа, учень за комп`ютером (Фото: НУШ)
26 Серпня 2023, 17:35

Останнім часом все більше уваги приділяється трансформації процесу навчання школярів, що багато в чому пов'язано з війною. У майбутньому для дітей з'явиться новий додаток, покликаний полегшити навчання.

Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у рамках освітньої конференції Серпнева.

За словами Федорова, уряд нашої країни працює над створенням нового додатку для школярів під назвою "Мрія" – він стане аналогом "Дія".

В його основу буде закладено штучний інтелект, що дасть можливість кожній дитині підібрати контент індивідуально, який буде цікавим та корисним саме їй.

Федоров зазначив: "Це буде як "Дія", але у сфері освіти. Завдання "Мрії" – аналізувати стандарти освіти, освітню траєкторію кожної дитини. І на цій підставі штучний інтелект підбиратиме освітній контент, щоб наші діти не сиділи так багато в TikTok та інших соцмережах".

На сьогодні відомо, що в додатку школярам будуть доступні такі функції, як:

  • навчальний контент;
  • дані про вчителів;
  • щоденники;
  • грантові програми;
  • пропозиції щодо шкільних інновацій та ін.

Що стосується термінів появи "Мрії", то, за словами міністра, перша версія програми стане доступною вже восени або на початку зими поточного року. Основною метою програми розробники називають розвиток освіти в українських школах.

Нагадаємо, міністр освіти Оксен Лісовий заявив, що у новому навчальному році, який розпочинається 1 вересня, батькам не варто відправляти на перший урок дітей, якщо вночі була повітряна тривога.

Читайте також

1