Вакцина від коронавірусу не відмінить карантин - вчені

Із появою вакцини мають залишатися обмеження
Вакцина від коронавірусу не відмінить карантин - вчені
Вакцина (фото: з відкритих джерел)
13 Жовтня 2020, 19:00
читать на русском
Поява вакцини від коронавірусу значно покращить боротьбу з інфекцією, але не означатиме повернення у близькій перспективі до "передпандемійного" способу життя і скасування карантинних обмежень.

Про це попереджає німецький Інститут Роберта Коха (RKI).

Згідно з висновками експертів RKI, навіть із появою вакцини мають залишатися обмеження, як-от носіння масок та дотримання дистанції.

При роботі з COVID -19 нам потрібні тимчасові та регіональні обмежувальні заходи у найближчі тижні та місяці, які будуть адаптовані відповідно до ризику, - заявив президент Інституту Лотар Вілер.

При цьому він наголосив на відповідальності кожної людини за дотримання цих обмежень.

Читайте також

За даними Worldometer, у світі виявлено 38 112 520 випадків зараження коронавірусом, зокрема 1 086 514 летальних, одужали 28 640 184 людини.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що уряд продовжить карантин в Україні до кінця року. Також в постанову про карантинні обмеження внесуть зміни.

Кабінет міністрів обмежив години роботи ресторанів та інших закладів громадського харчування. Планується заборонити їх роботу з 22:00 до 7:00 у рамках посилення карантину.

Станом на 12 жовтня, у лікарнях зайнято 62,3% ліжок, які призначені для лікування пацієнтів з COVID-19.