Вчасно зупинили: СБУ запобігла замаху на життя голови Херсонської ОВА Прокудіна

Чиновника хотіли вбити за допомогою дрона
Головне
Вчасно зупинили: СБУ запобігла замаху на життя голови Херсонської ОВА Прокудіна
Олександр Прокудін
13 Квітня 2024, 09:41
читать на русском

Голова СБУ Василь Малюк розповів про запобігання замаху на голову Херсонської ОВА Олександра Прокудіна.

Про це повідомляє Telegram-канал видання Дзеркало Тижня.

Малюк заявив про це під час засідання Конгресу місцевої та регіональної влади. Херсонець організовував замах разом із ворожими спецслужбами

"Місцевого жителя Херсона було затримано 10 квітня. Він організовував разом із ворожими спецслужбами замах на Прокудіна. З глибини 12 км було запущено новий зразок ворожого fpv-дрону", - сказав Малюк.

Місцевий мешканець корегував вогонь, бувши на місці. Співробітники СБУ його затримали на завершальному етапі замаху. Також співробітникам удалося посадити дрон.

"Безпосередньо на місці візуальне спостереження здійснював цей негідник, він і коригував вогонь по машині Прокудіна. Все це вдалося задокументувати. Його затримано на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон, за рахунок наших хлопців, посаджений вчасно", - зазначив Малюк.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року у дружини очільника ГУР МО України Маріанни Буданової діагностували ураження важкими металами. Такі речовини жодним чином не використовуються в побуті й військовій справі. Встановлено, що це було умисне отруєння.

Читайте також