Вчені пророкують стрімке зростання хворих на коронавірус у грудні

Це може стати причиною для введення локдауну в Україні
Важливо
Вчені пророкують стрімке зростання хворих на коронавірус у грудні
Лікарі, які лікують коронавірус (фото: Pinterest)
30 Листопада, 12:43
читать на русском

Науковці Світового центру даних КПІ спільно з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб змоделювали поширення коронавірусу в Україні. В найближчий тиждень кількість хворих на COVID-19 за песимістичним сценарієм може сягнути 20 тисяч.

Про це повідомляє Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського.

Згідно з розрахунками вчених, стрімке зростання захворюваності може стати причиною для введення локдауну в Україні. Однак за оптимістичним сценарієм найближчим часом очікується коливання рівня захворюваності в діапазоні 10 - 16 тисяч випадків щодоби.

Читайте також

Вакцина від коронавірусу не відмінить карантин - вчені

Із появою вакцини мають залишатися обмеження

Науковці встановили сильний кореляційний зв’язок між кількістю виявлених випадків COVID-19 і кількістю зареєстрованих захворювань на грип і ГРВІ (коефіцієнт кореляції дорівнює 0,88). Це свідчить про недодіагностику випадків COVID-19 із легкими та середньої важкості формами.

Крім того, очікується, що в країні відсоток летальності спаде до 1,75 %. Він майже вдвічі нижчий за рівень цього показника у весняно-літній період. Адже розрахований коефіцієнт адаптації до хвороби в Україні повільно покращується.

Нагадаємо, що лікарі з Британії та Канади назвали чотири симптоми, які можуть свідчити про зараження коронавірусом на ранній стадії:

  1. Проблеми зі шлунком та діарея.
  2. Кон'юнктивіт.
  3. Сплутаність свідомості.
  4. Стомлюваність.