Велосипедистка Старікова принесла Україні ще одну "срібну" медаль

Важливо
Олена Старікова фото: Telegram
8 Серпня 2021, 13:28
читать на русском

Українська велосипедистка Олена Старікова вийшла в фінал Олімпіади в індивідуальному спринті та стала срібною призеркою.

Про це повідомило Міністерство молоді і спорту України в Telegram.

Зазначається, що у першому чвертьфіналі Старікова здолала головну фаворитку Олімпійських ігор з велотреку - німкеню Лею Софі Фрідріх. Українка перемогла з рахунком 2:1.

У другому - Старікова відстала на 0,018 сек. Але у третьому, вирішальному, заїзді Старікова випередила Фріндріх на 0,019 сек та вийшла до 1/2 фіналу, - йдеться у повідомленні.

У фіналі Старікова билася за "золото" з канадською велосипедисткою Келсі Мітчелл, але поступилася їй у двох заїздах. У першому заїзді українка поступилася 0.061 секунди, а в другому - 0.064.

Загалом українські спортсмени вибороли на Олімпійських іграх-2020 19 нагород - 1 золоту, 6 срібних та 12 бронзових медалей.

Нагадаємо, що 7 серпня українські каноїстки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова фінішували другими на дистанції 500 метрів і принесли Україні срібну медаль.