Верховна Рада збереться на позачергове засідання - Разумков

ВР проведе два пленарних засідання 30 березня
Важливо
Верховна Рада збереться на позачергове засідання - Разумков
Фото: УНІАН

Верховна Рада може провести два позачергових пленарних засідання наступного вівторка.

Про це повідомив спікер українського парламенту Дмитро Разумков в ефірі "Українського радіо".

Позачергове засідання Верховної Ради, швидше за все, відбудеться у вівторок о першій годині дня. Можливо, їх навіть буде два. Одне з них може бути ініційоване президентом з низки питань, зокрема, економічних та щодо боротьби з коронавірусом, - сказав він.

Разумков також повідомив, що апарат Верховної Ради видав підписні листи народним депутатам для ініціювання позачергового засідання: "Швидше за все, воно також відбудеться у вівторок".

Читайте також

Разумков зазначив, що на цьому засіданні планують заслухати інформацію від представників силових відомств щодо подій, які трапилися під час акції протесту біля Офісу президента України 20 березня 2021 року, а також розглянути проєкт постанови щодо оцінки тих подій (№5295).

За його словами, народні депутати, що ініціювали позачергове засідання, пропонують на ньому також розглянути питання щодо складання повноважень тих народних депутатів, які обійняли посади в інших органах влади. Крім того, пропонується розглянути питання щодо призначення виборів міського голови Харкова та довиборів у місцеві органи влади на Львівщині.

В цілому, я думаю, у вівторок Верховна Рада може розглянути до 17-18 питань, - сказав Разумков.

Нагадаємо, підкомітет Верховної Ради з питань виборів, референдумів та інших форм безпосередньої демократії підтримав проведення виборів мера Харкова восени 2021 року.