Відключення електроенергії повернуться від наступного тижня

Блоки "Енергоатому", які планують вивести у ремонт, повернуть до роботи за два місяці
Головне
Відключення електроенергії повернуться від наступного тижня
Електроенергія, відключення
30 Травня 2024, 16:47
читать на русском

Обмеження електроенергії, яких не було протягом останніх двох днів, можуть повернутись через ремонт атомних блоків. Це може відбутися вже у наступні декілька днів і триватиме впродовж двох місяців.

Про це заявив в.о. голови правління НАЕК Енергоатом Петро Котін під час засідання енергокомітету Верховної Ради, повідомляє "Інтерфакс-Україна". Він зазначив, що обмежень електроенергії немає протягом двох днів через те, що з ремонту було виведено два енергоблоки.

За його словами, за два дні на ремонт заходять чергові блоки, і тоді Укренерго вже вводитиме обмеження. Котін зазначив, що ті блоки, які планують відправити на ремонт, повернуться до роботи за два місяці. Котін також зазначив, що зараз працюють вісім енергоблоків.

Раніше міністр енергетики Герман Галущенко повідомляв, що до зими працюватимуть усі дев'ять енергоблоків АЕС, доступних Україні. Їхня загальна потужність становить 7,8 ГВт.

Нагадаємо, відключення споживачів, що розпочалися із 14 травня, можуть тривати до серпня-вересня. Взимку дефіцит в енергосистемі буде навіть за високих температур.

Кабінет міністрів визначив об'єкти, які забезпечуватимуть електропостачанням у пріоритетному порядку.

Читайте також