Війна скоро вступить в нову фазу - британська розвідка

Окупанти стягують сили в Херсонську область
Війна скоро вступить в нову фазу - британська розвідка
Війна в Україні / Фото: t.me/V_Zelenskiy_official
6 Серпня 2022, 16:06
читать на русском

Війна в Україні найближчим часом вступить в нову фазу, найзапекліші бої перемістяться на лінію фронту протяжністю приблизно 350 км паралельно р. Дніпро на південний захід від Запоріжжя до Херсона.

Про це повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

Російські сили майже напевно концентруються на півдні в очікуванні контрнаступу України або в рамках підготовки до можливого наступу. Довгі колони російських військових вантажівок, танків, артилерії та іншого озброєння продовжують віддалятися від українського Донбасу і прямують на південний захід. Повідомлялося також про переміщення обладнання з окупованих росією Мелітополя, Бердянська, Маріуполя та з материкової частини росії через Керченський міст до Криму, - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, батальйонно-тактичні групи  чисельністю від 800 до 1000 осіб вже перекинуті в Крим "і майже напевно їх використовуватимуть для підтримки російських військ у Херсонській області".

Нагадаємо, раніше британська розвідка повідомляла, що Збройні сили України знищили залізничне сполучення між Херсоном та Кримом.

1