Як готують відділення для хворих на коронавірус у столичній лікарні - фото

Київ продовжує збільшувати кількість ліжок у ковід-лікарнях
Як готують відділення для хворих на коронавірус у столичній лікарні - фото
Кличко у лікарні Фото: КМДА
20 Листопада, 13:55
читать на русском

Мер Києва Віталій Кличко показав, як готують відділення для хворих на коронавірус у столичній лікарні № 7.

Відео перевірки робіт у медзакладі він оприлюднив під час онлайн-брифінгу.

Столиця продовжує збільшувати кількість ліжок для лікування хворих на коронавірус.

Мер відвідав Київську міську клінічну лікарню № 7, де коштом міста відкривають додаткові відділення. На сьогодні там вже облаштували 140 ліжок для лікування хворих на COVID-19. Кількість кисневих точок збільшили до 40.

Кличко у лікарні

Кличко у лікарні Фото: КМДА

Це при тому, що на початку вересня у закладі було створене відділення спочатку на 30 ліжок. І було 13 кисневих точок. Враховуючи динаміку розповсюдження хвороби, ми ухвалили рішення збільшити кількість ліжок до 200. З них подачею кисню облаштувати 160. Термін виконання робіт – початок грудня цього року, – повідомив мер (досьє Кличка).

Кличко у лікарні

Кличко у лікарні Фото: КМДА

За його словами, у лікарні № 7 зараз готують і приміщення для нової лабораторії, що буде приймати та обробляти тести на коронавірус.

коронавірус, лікарня

коронавірус, лікарня Фото: kyivcity.gov.ua

Кличко також зазначив, що Київ уже підготував понад 4,5 тисячі ліжок для прийняття хворих на коронавірус у 26 комунальних медзакладах.

Заповненість цих ліжок сьогодні у столиці – понад 52 відсотки.

Кличко у лікарні

Кличко у лікарні Фото: kyivcity.gov.ua

Нагадаємо, київський міський голова Віталій Кличко вважає, що в Україні немає дієвого контролю за хворими на коронавірус, тому вони заражають інших людей.

Мер наголосив, що контроль за хворими та тими, хто з ними контактує, є одним із основних способів розірвання ланцюга передачі вірусу.

Також Кличко підтвердив, що Київ виконуватиме постанову уряду щодо карантину вихідного дня. Проте, Кабмін повинен розробити механізми компенсації втрат для бізнесу.