Як користуватися смартфонами взимку: корисні поради

Телефон на холоді ризикує розрядитися в будь-який момент
Як користуватися смартфонами взимку: корисні поради
Смартфон Фото: Porapak Apichodilok з Pexels
22 Листопада 2022, 20:41
читать на русском

У зимові холоди на вулиці стає проблематичним використання смартфонів. Справа у тому, що середньостатистичний акумулятор в смартфоні містить літій-іонні батареї, які при температурі нижче нуля швидше "виснажуються".

Насамперед не слід переживати, що смартфон, який відключився на морозі або став працювати некоректно через холод, зіпсований. Страшного в цьому нічого немає, а для розв'язання проблеми просто потрібно залишити його в теплому приміщенні на деякий час. Відразу ж намагатися включити апарат не варто – дайте йому трохи "оговтатись".

Не тримайте телефон на холоді довше 10 хвилин

Звучить очевидно, але найкращий спосіб зберегти смартфон у робочому стані – захистити його від холоду. Зберігайте його у внутрішній кишені, ближче до тіла. Як варіант, можна купити спеціальний нагрівальний чохол.

Зігрівайте смартфон поступово – якщо ви з вулиці зайшли в тепле приміщення, покладіть телефон в кишеню, щоб він міг поступово адаптуватися до більш високої температури. Все тому, що через різкий перепад температур в корпусі може утворитися конденсат.

Користуйтесь гарнітурою

Якщо потрібно зробити дзвінок, а на вулиці холод, користуйтеся навушниками або Bluetooth-гарнітурою. В ідеалі ж буде обмежити розмови телефоном на морозі або листування в месенджерах – чим менше апарат буде перебувати на холоді, тим краще.

Рукавички з сенсорним екраном

Якщо у вас немає іншого вибору, як використовувати смартфон на вулиці на морозі, купіть собі пару сенсорних рукавичок зі вставками на кінчиках пальців. Вони передають електричні імпульси шкіри на дисплей мобільного телефону. Коштують вони, як правило, дешево, але суттєво мінімізують ризик впустити телефон, постійно знімаючи та одягаючи звичайні рукавички.

Заряджайте смартфон тільки в теплі

Якщо батарея смартфона розрядиться на морозі, не поспішайте заряджати її відразу ж, як прийдете додому. Залиште гаджет в теплому приміщенні хоча б на 20 хвилин, а потім під'єднайте до мережі.

Однак ні в якому разі не кладіть телефон близько до акумулятора або обігрівача, щоб прискорити цей процес, оскільки ви можете завдати йому серйозних пошкоджень.

Нагадаємо, повербанк – ґаджет, який потрібно мати поряд у будь-якому випадку. Сьогодні це необхідний пристрій у вашій сумці, який допоможе продовжити роботу смартфона, ноутбука чи навушників, особливо у випадку відключення електроенергії.

Читайте також

1