З 1 травня лампи розжарювання обмінюватимуть лише в обласних центрах

Вже понад 3,5 мільйони українців обміняли старі лампи на нові
Важливо
З 1 травня лампи розжарювання обмінюватимуть лише в обласних центрах
Лампи
29 Квітня 2023, 12:58
читать на русском

З 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на економні LED-лампи можна буде тільки в обласних центрах України.

Про це повідомляє Міністерство економіки.

Повідомляється, що вже близько 3,5 млн громадян України скористались можливостями для обміну старих ламп розжарювання на нові світлодіодні. З початку старту програми обміну лампочок у відділеннях "Укрпошти" українці обміняли близько 16,5 млн ламп. Рекордсменом з обміну стала Київської області - мешканці столиці та навколишніх міст отримали близько 2 млн світлодіодів.

При цьому зараз фіксують зменшення активності обміну ламп, тому було вирішено поступово зменшувати і кількість пунктів обміну.

За даними "Укрпошти", зараз в усіх населених пунктах до обміну доступно 7 млн ламп. Ще 5 млн світлодіодів надійдуть в Україну найближчим часом.

Так, з 10 квітня ще 500 відділень "Укрпошти" перестануть бути доступними для онлайн-замовлення лампочок. Здійснити обмін в цих пунктах можна буде до 17 квітня (як користувачам "Дії", так і тим українцям, хто не зареєстрований в додатку). З 1 травня обміняти лампи можна буде лише в обласних центрах, де зберігається найбільший попит.

Нагадаємо, знайти перелік доступних відділень Укрпошти можна під час оформлення заявки у "Дії".

Як подати заявку на обмін у "Дії":

  • Зайдіть у Дію
  • Натисніть Послуги - виберіть Обмін ламп
  • Вкажіть контактний номер телефону та відділення Укрпошти, у якому бажаєте отримати лампи
  • Зазначте тип та кількість світлодіодних ламп, які бажаєте отримати.

У населених пунктах, де працюють пересувні відділення "Укрпошти", лампи наявні у вільному доступі без попередньої реєстрації. В обох випадках для обміну потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та лампи. Обміняти можна до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп.

Читайте також

1