З Нового року чисельність працівників РДА в Україні скоротять вдвічі

З 1 липня 2021 року скоротять ще півтисячі службовців обласних державних адміністрацій
Важливо
З Нового року чисельність працівників РДА в Україні скоротять вдвічі
Працівники (Фото: pixabay)

Кабінет міністрів України ухвалив проєкт Постанови "Про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. № 91", яка пропонує визначити граничну чисельність працівників місцевих державних адміністрацій, виходячи з нової кількості райдержадміністрацій та приблизних штатів, розроблених Міністерством розвитку громад.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан.

Чисельність працівників райдержадміністрацій пропонується установити у кількості 17 614 одиниць (нині - 32 565 одиниць), обласних державних адміністрацій - 16 717 одиниць (нинішній рівень), - написав Мокан.

Читайте також

З 1 січня 2021 року передбачається зменшення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій на 14 951 одиницю у зв'язку з приведенням системи РДА у відповідність адміністративно-територіальному устрою, визначеному Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року №807-ІХ "Про утворення та ліквідацію районів".

З 1 липня 2021 року передбачається зменшення граничної чисельності працівників ОДА на 546 одиниць у зв'язку з утворенням територіальних органів Національної соціальної сервісної служби.

Рішення прийнято з одноденним доопрацюванням в Секретаріаті КМУ.

Нагадаємо, сьогодні ж Кабінет міністрів України скасував пільговий тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год по 90 копійок. Відповідно до ухваленого рішення, з січня 2021 року тариф на електроенергію для домашніх споживачів складе 1,68 грн за кВт-год.

1