Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення

Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду
Головне
Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення
Електрична лампа (Фото: pexels)

Кабінет міністрів України скасував пільговий тариф на електроенергію для населення на перші 100 кВт-год по 90 копійок.

Про це стало відомо з трансляції засідання Кабінету міністрів.

Відповідно до ухваленого рішення, з січня 2021 року тариф на електроенергію для домашніх споживачів складе 1,68 грн за кВт-год. Відповідне рішення 28 грудня одноголосно прийняв Кабмін з передачею на доопрацювання в Секретаріат.

Читайте також

Нагадаємо, газопостачальні компанії в рамках конкурентного ринку природного газу запропонували українцям в січні купувати газ за ціною від 6,99 до 10,8 грн за кубометр. Мінімальна ціна за газ вища за грудневу на 11%, а максимальна на 20,5%.

Найнижчу ціну на січень поставила енергетична компанія "Газ АП", а це 6,99 грн за кубометр. Нова ціна на 66 коп. більша за грудневий показник (було 6,33 грн).

Компанія "Megawatt" за кубометр палива в січні просить 7,05 грн, що на 1,1 грн більше в порівнянні з груднем. Постачальник природного газу "Агросинтез Трейдінг" виставив ціну в 7,08 грн за кубометр (у грудні ціна була 5,95 грн). "Енергетичні ресурси України" пропонують газ споживачам по 7,11 грн за кубометр.

Компанія "Асканія Енерджи" постачатиме у січні українцям газ за 7,20 грн за кубометр. Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" пропонує паливо в січні по 7,22 грн за кубометр. Це на 89 коп. більше, ніж у грудні.