Загроза ще достатньо велика: Кличко та Маляр закликали утриматися від повернення до Києва

Киян просять стримати бажання повернутися додому
Загроза ще достатньо велика: Кличко та Маляр закликали утриматися від повернення до Києва
14 Квітня 2022, 23:14
читать на русском

У столицю повертатися зарано - існує загроза ракетних обстрілів.

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому мешканцям, що виїхали зі столиці, ще зарано масово повертатися додому.

Ми спираємося виключно на рекомендації військових, і вони кажуть, що сьогоднішня загроза ще достатньо велика. Це, по-перше, загроза ракетних обстрілів. А, по-друге, триває розмінування прилеглих територій до столиці, де, на жаль, уже є випадки загибелі в результаті підривів на замінованих окупантами територіях, - зазначив він.

За його словами, ті, хто повертається, повинні зважувати всі ризики.

Ситуація більш стабільна, ніж кілька тижнів тому, але, вона залишається ще загрозливою. Ми всі хочемо якомога швидше повернутися до нормального життя, але зможемо це повністю зробити, коли припиниться агресія проти України, – додав мер Києва та нагадав, що тривають бойові дії на сході країни, а також росія продовжує ракетні обстріли по всій Україні.

Кличко каже, що заборонити повертатися додому влада не може, тільки рекомендує:

Військові стверджують, що агресор не полишив своїх планів і може почати їх реалізовувати в будь-який момент. Тому потрібно бути вкрай обережними і дослухатися до рекомендацій військових.

Заступниця міністра оборона Ганна Маляр також не радить спішити назад до столиці:

В Київ ще зарано повертатись. Трохи зачекайте. Станом на зараз зберігається постійна загроза застосування противником ракетного озброєння по всій території України. Динаміка подій найближчі тижні буде показовою, - написала вона у Фейсбуці.

Нагадаємо, влада Київської області прогнозує, що місцеві жителів звільнених від російських окупантів районів зможуть повернутися додому десь наприкінці травня. Більш точні дати можна буде назвати вже в кінці цього місяця.

Читайте також

1