Збиває до 70% ракет: генерал-майор про ефективність української ППО

Загроза завдавання ракетно-авіаційних ударів існуватиме, поки у противника є ракетна та авіаційна зброя
Збиває до 70% ракет: генерал-майор про ефективність української ППО
Війна в Україні, ЗСУ / Фото: facebook.com/MinistryofDefence.UA
4 Вересня 2022, 14:14
читать на русском

Українська ППО збиває від 50 до 70% ворожих ракет.

Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації генерал-майор Микола Жирнов в інтерв'ю "Армія Inform".

Аналіз авіаційно-ракетних ударів Росії показує, що від 50 до 70% ворожих ракет збивається засобами ППО, як авіацією, так і зенітними ракетними підрозділами. Але, на жаль, сьогодні 100% ефективність дій ППО ми не можемо забезпечити, це повʼязано з обʼєктивними причинами – недостатньою кількістю засобів розвідки, авіаційних та зенітних ракетних комплексів. В основному – це радянські системи, в яких немає такої ефективності та надійності, як у засобів ППО країн-партнерів НАТО, - сказав Микола Жирнов.

Він зазначив, що загроза завдавання ракетно-авіаційних ударів існуватиме, поки в противника є ракетна та авіаційна зброя. Своєю чергою орки не можуть використовувати свою авіаційну зброю безкарно та не можуть забезпечити ефективність ракетних ударів. Зокрема, так відбувається через роботу систем української ППО та героїзму українських військових.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що для перемоги у війні Україні необхідна більша кількість артилерії, боєприпасів до неї, ППО та РСЗВ.

Читайте також