Зеленський готує звернення до Верховної Ради

Важливо
Президент виступить з посланням до депутатів
Важливо
Зеленський готує звернення до Верховної Ради
Президент України Володимир Зеленський (фото: Офіс президента)
16 Жовтня, 08:11 219
читать на русском

Президент України Володимир Зеленський звернеться до Верховної Ради із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Про це повідомляється на сайті Верховної Ради.

Відповідно до частини другої статті 167 Регламенту Верховної Ради України інформуємо, що 20 жовтня 2020 року на пленарному засіданні Верховної Ради України президент України звернеться до Верховної Ради України із посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський (досьє Володимира Зеленського) закликав українців прийти на дільниці 25 жовтня не лише, щоб проголосувати за кандидатів на місцевих виборах, а й відповісти на 5 актуальних запитань, які зараз обговорюються у суспільстві.

Водночас президент не сказав, про які важливі питання іде мова, але пообіцяв озвучити відповідну інформацію трохи згодом.

15 жовтня радник голови ОП Михайло Подоляк назвав усі п'ять запитань, які планують винести на всеукраїнське опитування 25 жовтня.

На всеукраїнське опитування планують винести наступні питання:

  • Чи підтримуєте ви ідею довічного ув'язнення за корупцію в особливо великих розмірах?
  • Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей?
  • Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300?
  • Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях - для зменшення болю у важких хворих?
  • Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки визначених Будапештським меморандумом для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?