Зеленський підписав закон про електронну торгівлю лікарськими засобами

Документ на законодавчому рівні врегульовує дистанційну торгівлю ліками
Зеленський підписав закон про електронну торгівлю лікарськими засобами
Володимир Зеленський (фото: УНІАН)
12 Жовтня 2020, 23:00
читать на русском
Президент Володимир Зеленський підписав закон щодо здійснення електронної роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Аро це повідомляє пресслужба глави держави.

Документ на законодавчому рівні врегульовує дистанційну торгівлю ліками. Закон дозволяє компаніям, які мають ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, здійснювати електронну роздрібну торгівлю такими засобами, а також організовувати та здійснювати доставку ліків кінцевим споживачам, серед іншого із залученням третіх осіб на договірних засадах, - підкреслюється в повідомленні.

Згідно із законом, продавець має право доставляти ліки споживачеві власною кур’єрською службою або залучати на договірних засадах кур’єрські служби доставки, операторів поштового зв’язку, які повинні дотримуватися умов зберігання медикаментів. Відповідальність перед споживачем за збереження якості лікарського засобу та дотримання визначених виробником умов його зберігання несе компанія-продавець, яка здійснює електронну роздрібну торгівлю.

Таким чином, ліки стануть доступнішими для громадян, оскільки навіть у віддалених районах буде можливо замовити медичні препарати до відділення пошти. Також закон гармонізує чинне законодавство України у сфері дистанційної торгівлі ліками із законодавством Європейського Союзу, - наголошується в повідомленні.

Читайте також

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих умов надання пільг із сплати туристичного збору та податку на нерухоме майно”.

1