Зеленський призначив керівницю Івано-Франківської ОДА

Очолить Франківщину Світлана Онищук
Головне
Зеленський призначив керівницю Івано-Франківської ОДА
Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук не зустрічі із президентом Фото: ОП

Президент України призначив головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлану Онищук.

Указ № 281/2021 підписав глава держави 8 липня.

До цього призначення Онищук працювала заступником голови облдержадміністрації.

Під час зустрічі в Офісі президента Зеленський вручив новій очільниці Івано-Франківської ОДА службове посвідчення та побажав успіхів на посаді.

Вірю, що ваш фаховий рівень, досвід держслужби та знання регіону допоможе зробити роботу облдержадміністрації ще ефективнішою задля творення історії успіху вашої рідної Івано-Франківщини, – сказав він.

Серед пріоритетів глава держави назвав розвиток інфраструктури й туристичного потенціалу регіону, а також залучення інвестицій.

Довідка (за матеріалами ОП): Світлана Онищук народилася 1984 року в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом "бухгалтерський облік". У 2005 році – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом "правознавство". Доктор наук з державного управління.

Трудову діяльність Онищук розпочала 2002 року як юридичний консультант приватної агрофірми. Проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ. З 2012 року працювала на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. З вересня 2019 року – заступник голови Івано-Франківської ОДА.

Нагадаємо, попередній очільник Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук пропрацював на цій посаді лише пів року. Його призначили на посаду в грудні 2020 року.

Читайте також

1