Зеленський відреагував на трагедію у Харкові 

Президент доручив Авакову знайти та покарати винних
Важливо
Зеленський відреагував на трагедію у Харкові 
Пожежа у Харкові Фото: ДСНС України

Президент України Володимир Зеленський відреагував на трагедію у Харкові, де у пожежі загинули 15 людей.

У своєму Телеграм-каналі глава держави написав, що доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову знайти та покарати винних.

Знаю, що рятувальники з перших хвилин перебувають на місці та гасять пожежу. Доручаю Кабінету міністрів негайно розібратися в ситуації. Терміново створити Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому, - написав президент (досьє Володимира Зеленського).

Читайте також

Також Володимир Зеленський повідомив, що доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову (досьє Авакова) – відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на питання, які причини трагедії та хто в ній винен.

Закликаю місцеву владу – очільників міст та областей – максимально співпрацювати з центральною владою і зробити все можливе для допомоги постраждалим та родичам, які втратили своїх близьких. Мої щирі співчуття, - написав президент.

Нагадаємо, сьогодні у Харкові під час пожежі у двоповерховому житловому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, загинуло 15 людей. Врятовано дев'ятеро людей. Всього у будинку на момент пожежі знаходилося 33 особи.

1