Цимбалюк Михайло

Цимбалюк Михайло

Народний депутат IX скликання від ВО "Батьківщина"

Всі новини

Цимбалюк Михайло - генерал-лейтенант міліції України, доктор юридичних наук, ексголова Львівської ОДА.

Місце народження

Цимбалюк Михайло народився 21 листопада 1964 року в селі Пасічне, що знаходиться на території Івано-Франківської області.

Сім'я

  • Михайло Цимбалюк одружений на Зоряне, яка за освітою є професійним педагогом.
  • Також він має сина Василя, який є випускником історичного факультету. Василь Цимбалюк очолює Тернопільську обласну молодіжну організацію Союз молоді України.

Освіта

  • У 1988 році Михайло Цимбалюк закінчив Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю фізичне виховання.
  • У 1998 році Михайло отримав другу вищу освіту в Міжрегіональній академії управління персоналом за спеціальністю юрист.
  • У 2001 році Цимбалюк закінчив Національну академію внутрішніх справ за спеціальністю правознавство.
  • Доктор юридичних наук, доцент.

Кар'єра

Михайло Цимбалюк розпочав свою кар'єру в кінці 80-х років з посади директора дитячо-юнацької спортивної школи, розташованої в селі Кошляки (Підловолочіского району Тернопільської області).

У 1988 році Михайло Цимбалюк стад співробітником органів внутрішніх справ спочатку в СРСР, а потім в незалежній Україні.

Цимбалюк призначений заступником начальника УМВС України на території Тернопільської області.

У 2002 році Михайло очолив УМВС в Рівненській області.

У 2004 році тодішній президент Леоніда Кучма призначив правоохоронця головою Тернопільської обласної адміністрації. На цій посаді він пропрацював до кінця січня 2005 року, поки його не змістив новий президент Віктор Ющенко.

Михайло пізніше став начальником Департаменту кримінальної відповідальності міліції у справах неповнолітніх в складі МВС України.

У 2007 році Цимбалюк стає начальником ГУ МВС України в Полтавській області. На даній посаді він працює аж до 2010 року, промінявши її на кілька місяців зайнятості на посаді начальника ГУ МВС України у Львівській області.

Після приходу до влади в Україні Віктора Януковича Михайла призначили головою Тернопільської обласної державної адміністрації.

У 2011 році Михайло з власної ініціативи звільнюється. Цимбалюк став ректором Львівського державного університету.

З грудня 2015 призначений виконувачем обов'язків голови Львівської обласної партійної організації ВО "Батьківщина". З 5 квітня 2016 року - Цимбалюк голова "Батьківщини" на Львівщині.

У 2019 Михайло Цимбалюк обраний народним депутатом IX скликання Верховної Ради України від ВО "Батьківщина ", №15 в списках.

Дата публікації: 20.08.2021
Дата останньої зміни: 28.09.2021
1