Остапчук Андрій

Остапчук Андрій

Український підприємець

Остапчук Андрій - український підприємець, інвестор, співзасновник міжнародного клубу молодих підприємців "Young Business Club", відеоблогер.

Місце народження

Андрій Остапчук народився 20 жовтня 1991 року в смт Обертині, Івано-Франківській області.

Освіта

  • Андрій з 2006 по 2009 рік навчався у Коломийському економіко-правовому коледжі (КЕПК) за спеціальністю "фінанси та кредит". 
  • Після коледжу вступив до Чернівецького торговельно-економічного інституту у 2009 році. Після успішного першого курсу вирішив почати працювати.

Родина

  • Мати Андрія - Остапчук Любов, яка 20 років працювала в центральній пошті в місті Коломия, де і провів дитинство маленький майбутній підприємець. Зараз мати перебуває на пенсії. 
  • Виріс без батька.
  • Наразі у відносинах із Євгенією Гордієнко - українська бізнесвумен.

Андрій Остапчук (фото: фейсбук)

Кар’єра

Андрій Остапчук працював на посаді продавця зубних паст у Чернівцях і вже через півтора місяця компанія запропонувала йому займатися продажами паст в Росії.

У 2010 році Андрій переїхав в Краснодар де змінив 3 роботи: офіціанта, охоронця, букмекера, потім він допоміг відкрити ресторан "Оскар", який донині успішно працює.

Через рік Остапчук повернувся в Україну, до Києва, де перша його робота була в "Mcdonald's".

До 2014 року Андрій Остапчук у Києві змінив сімнадцять професій, серед яких була спеціальність і шкільного фотографа і навіть оператора 3D-мультфільмів.

Бізнес

21 червня 2014 року Андрій створив свій перший проєкт - "С.Р.I." - Community of Powerful Individuals (Спільноту сильних особистостей), до якого увійшло понад 1000 людей серед яких були й амбітні студенти, підприємці та топменеджери, метою яких була взаємодопомога один одному.

Паралельно, Остапчук організував туристичний клуб "C.P.I. Travel Family", в якому спільнота подорожувала по всьому світу.

Андрій Остапчук (фото: фейсбук)

Наступним проєктом Андрія стала школа танців, в якій виклали переможці шоу "Танцюють всі!" - популярний в Україні телепроєкт, який виходив на телеканалі "СТБ".

Восени 2016 року в Андрія Остапчука виникла ідея об'єднати молодих підприємців і разом з Сергієм Гайдайчуком і В'ячеславом Лисенком, заснував "Young Business Club" - міжнародний клуб для молодих підприємців, де понад 1250 учасників в Україні, Великобританії та США з мінімальним обертом бізнесу $100 000 в рік.

16 жовтня 2016 року відбулася перша зустріч "Young Business Club" в Premier Palace Hotel, на яку прийшло 20 підприємців. Та 1 листопада 2016 року - офіційна дата заснування "Young Business Club".

Вже 5 червня 2018 року - відкрили "Young Business Club" в Лондоні.

15 жовтня 2019 року - відкриття "Young Business Club" в Нью-Йорку. На зустрічі було 150 підприємців, перед якими виступили Євген Черняк і Андрій Федорів.

18 березня 2021 року відбулося відкриття "Young Business Club" в Дубай, ОАЕ. На зустрічі зібралося понад 250 підприємців з 25 країн світу, спікер зустрічі - Євген Чичваркін.

Станом на липень 2021 в клубі 1 262 підприємців з 28 країн.

Блог

1 вересня 2014 року Андрій Остапчук зареєстрував аккаунт на YouTube. Сьогодні основна тема каналу - 100 найбагатших людей України, в рамках якого Андрій взяв інтерв'ю в 20 людей зі списку 100 найбагатших людей України за версією журналу "Фокус". Серед них: Леонід Черновецький, Борис Ложкін, Сергій Тарута, В'ячеслав Клімов, Василь Хмельницький, Олександр Меламуд.

Зараз на ютуб-каналі Андрія 176 тисячі підписників.

Нагороди

Наприкінці 2018 року YouTube-канал Андрія Остапчука отримав срібну кнопку, набравши понад 100 тисяч підписників.

У 2019 році Андрія внесли у Національний реєстр рекордів України як "Першу людину в України, яка бігає понад тисячу днів поспіль".

У 2019 році на премії "Business Speaker Awards" канал Остапчука номінували "Кращий YouTube-канал для підприємців". 

А "Young Business Club" - став кращим бізнес-клубом для підприємців.

В 2021 році внесений до Національного реєстру рекордів України як "Першого людини в Україні, який бігає понад дві тисячі днів поспіль".

Дата публікації: 14.07.2021
Дата останньої зміни: 24.09.2021
1