Плачкова Тетяна

Плачкова Тетяна

Народна депутатка Верховної Ради України IX скликання від "Опозиційної платформи - За життя"

Плачкова Тетяна - проросійська українська політикиня, юристка, власниця адвокатської контори "Кі енд Кейс", людина Вадима Столара.

Місце народження

Тетяна Плачкова народилася 5 січня 1983 року у селі Криничне, Одеської області.

Освіта

  • Тетяна Плачкова одразу після школи вступила до Національного університету "Одеська юридична академія" і стала юристом.
  • Пізніше вступила до університету на аспірантуру на кафедру морського та митного права.

Родина

  • Тетяна Плачкова живе в цивільному шлюбі з Олексієм Горовим.
  • У Тетяни четверо дітей: син Семишкур Олександр, дочка Семишкур Аліна, син Горовий Богдан, син Горовий Максим.

Кар’єра

Тетяна Плачкова почала свою кар’єру у Державній архітектурно-будівельній інспекції. Згодом вона стала однією із керуючих партнерок Держархінспекції.

З 2012 до 2014 року Тетяна на платній основі допомагала нардепу VII скликання від "Партії регіонів", яку очолював 4 президент України Віктор Янукович, Катерині Ващук.

Тетяна Плачкова (фото: фейсбук)

У 2013 році Плачкову призначили на посаду директорки ТОВ "Юридично-консультаційний центр ПравоПроект" в Одесі.

Тетяна Плачкова отримала дозвіл на адвокатську діяльність тільки у 2018 році. Тоді ж створила та очолила фірму "Кі енд Кейс", що знаходиться в Одесі. Членкиня Ради адвокатів Одеської області.

На парламентських виборах у 2019 році Тетяну Плачкову обрали депутаткою ВРУ IX скликання від партії "Опозиційна платформа - За життя", очільник якої Юрій Бойко, партія створена вихідцями з "Партії регіонів" номером 31 у списку. Член Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Грецькою Республікою, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Болгарія.

Тетяна Плачкова (фото: фейсбук)

Декларація

Плачкова Тетяна у 2019 році задекларувала дохід за рік у розмірі 5 мільйонів гривень. Витрати вказала у 11,5 мільйонів гривень.

У власності Тетяни є дві квартири в Києві площею 159,9 і 217,1 квадратних метрів, останню вона придбала за 11 мільйонів гривень.

Плачкова у декларації вказала активи у 2,7 мільйона гривень, 290 тисяч доларів та 760 євро.

Скандали

Журналістів дивує як одразу після закінчення університету Тетяна Плачкова отримала керуючу посаду у Державній архітектурно-будівельній інспекції. Це пов’язують із тим, що Плачкова - це близьке оточення з братами Горовими, один з яких Олексій та Тетяна з ним проживає у цивільному шлюбі, яких також називають "Рижими". Вони разом управляють Державною архітектурно-будівельною інспекцією.

У 2014 році активісти громадської організації "Відкрите коло" виходили на протести проти призначення Тетяни Плачкової на посаду заступниці начальника Архітектурно-Будівельної Інспекції. Активісти наполягали на тому, що Плачкова брала участь у корупційних схемах Олександра Рибака, колишнього начальника ГІАСК і сина ексспікера Ради Володимира Рибака

Ходять чутки, що місце у Верховній Раді Тетяна Плачкова отримала завдяки сірому кардиналу Вадиму Столару, який також народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя".

Тетяна Плачкова (фото: фейсбук)

На цій фотографії Тетяна Плачкова анонсує свій виступ на забороненому нині каналі в Україні. Плачкова регулярно з’являлася на екранах проросійських каналах, які належать куму Путіна Віктору Медведчуку, але офіційного його соратнику Тарасу Козаку та які зараз заборонені в Україні: "112 Україна" та "NEWSONE".

Дата публікації: 27.05.2021
Дата останньої зміни: 28.09.2021
1