Пузійчук Андрій

Пузійчук Андрій

Народний депутат IX скликання від ВО "Батьківщина"

Пузійчук Андрій

Місце народження

Андрій Пузійчук народився 13 червня 1978 року в селі Малина, що знаходиться в Житомирській області.

Сім'я

  • Пузійчук Андрій син успішного забудовника - Віктора Пузійчука.
  • Андрій не одружений, дітей немає.

Освіта

У відкритих джерелах є інформація про те, що Пузійчук має вищу освіту, але яку конкретно - невідомо.

Кар'єра

Про кар'єру Андрія Пузійчука мало що відомо. Номінально Андрій значився засновником "Київської будівельної компанії". Однак, наразі бізнес давно ліквідовано.

У 2018 році Пузійчук Андрій несподівано стає головою Чернігівської обласної організації "Батьківщина" - глава якої Юлія Тимошенко. На цій посаді молодий політик замінив попереднього керівника осередку - Валерія Дубіля.

У 2019 Андрій Пузійчук обраний народним депутатом Верховної Ради України IX скликання від ВО "Батьківщини" під двадцять першим номером. Перший заступник Голови Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.

Декларація

Андрій Пузійчук в лютому 2020 року одержав дохід у вигляді дивідендів у розмірі 2 млн гривень. Цю суму йому виплатив інвестиційний фонд "Прайм Інвестмент".

Від нього ж він отримав великі дивіденди у 2019-му: в грудні - 2,2 млн гривень, в жовтні - 1,3 млн гривень, у вересні - 210 тис. гривень.

Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, Андрій Пузійчук перебував у цивільному шлюбі з Юлією Радченко, на якій значилася квартира в Кривому Розі на 70 кв.м. Також вона інвестувала в будівництво квартири в Києві на 123 м кв. і має набір ювелірних виробів і прикрас.

Сам же Андрій Пузійчук володіє 26 земельними ділянками в Київській області, а також двома житловими будинками (48 м кв. і 53 м кв.).

Ще Пузійчук є акціонером "ПРАЙМ ІНВЕСТМЕНТ": купив акції номінальною вартістю 6,3 млн гривень у 2016 році.

Готівкою Андрій Пузійчук зберігає 24 млн гривень, а також чималі заощадження розмістив в різних банках.

Скандали

Є інформація, що у 2017 році Андрій Пузійчук побився з одним з охоронцем тодішнього депутата від "Блоку Петра Порошенка" Русланом Демчаком. Тоді Андрій потрапив в поліцію і відправився на експертизу, яка нібито виявила не тільки те, що він був п'яний, але і вживав кокаїн.

Дата публікації: 15.08.2021
Дата останньої зміни: 01.09.2021
1