Саврасов Максим

Саврасов Максим

Народний депутат IX скликання від "Європейської Солідарності"

Саврасов Максим - депутат Київради від команди Леоніда Черновецького, депутат VIII скликання від "Блоку Петра Порошенка".

Місце народження

Максим Саврасов народився 7 серпня 1980 року в місті Перм (Російська Федерація).

Сім'я

  • Максим Саврасов одружений.
  • Разом з дружиною Євгенією виховують двох синів Степана і Федора.

Освіта

  • У 1987 році Максим почав вчитися в школі №267, яка знаходилася в Києві.
  • Відразу після школи Саврасов вступив до Київського національного університету технології та дизайну. Після закінчення цього навчального закладу Максим отримав диплом за спеціальністю "інженер-електрик".
  • У 2014 році Максим закінчив інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка (спеціалізація "міжнародний бізнес", спеціальність "економіст").

Кар'єра

Ще під час навчання в університеті Максим в 1999 році почав працювати менеджером в ЗАТ "Об'єднана Інжинірингова Компанія".

З 2002 року Максим Саврасов займається приватним підприємництвом.

У 2005 році Максим переходить у сферу рекламного бізнесу. Він очолює ТОВ "Український Рекламний Альянс".

У 2006 році Максим Саврасов обраний депутатом Київради в складі команди тодішнього мера столиці Леоніда Черновецького.

28 квітня 2011 року після того, як президентом став Віктор Янукович з об'єднання Леоніда Черновецького вийшли 17 депутатів серед яких був і Максим Саврасов.

У 2014 році Максим Саврасов став частиною партії "Блок Петра Порошенка", став керівником секретаріату партії. У списку БПП в парламент Максим проходив під № 79, а за списком партія змогла провести лише 63 своїх представники.

Депутатський мандат Максим Саврасов отримав 11 квітня 2016 року, після того, як кілька депутатів від Блоку Петра Порошенка перейшли на роботу в Кабінет міністрів. У парламенті депутат працює в Комітеті з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Крім того, Саврасов є членом кількох груп з міжпарламентських зв'язків з різними країнами.

29 серпня 2019 Максима Саврасова вибрали народним депутатом Верховної Ради України від партії "Європейська Солідарність". Член депутатської фракції "Європейська Солідарність". Член Комітету Верховної Ради України IX скликання з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. 31 травня 2019 був обраний до президії й центральну політраду партії "Європейська Солідарність".

Декларація

У декларації за 2019 рік Максим Саврасов задекларував три квартири в Києві, один будинок і одну земельну ділянку в Київській області. Одна квартира площею 69,3 кв.м розділена в частках по 25% між дружиною і дітьми депутата. Квартирою площею 82,9 кв. м Саврасов володіє сам.

На дружину депутата Євгена зареєстрована частка в 50% квартири площею 96,5 кв.м. Другою половиною розпоряджається батько дружини.

У власності у Євгенії Саврасова житловий будинок площею 133,7 кв. м і земельна ділянка площею 500 кв. м в селі Білогородка Київської області.

Євгенія Саврасова їздить на двох різних Mini Cooper, а Максим воліє Audi A6.

У Саврасова задекларовані готівкові кошти в сумі 1,5 мільйона грн і 350 тисячі доларів.

Дата публікації: 01.08.2021
Дата останньої зміни: 17.08.2021