70-річний мешканець Одеської області зґвалтував та розбестив 13 дітей

Деяких неповнолітніх чоловік піддавав насиллю кілька місяців поспіль
70-річний мешканець Одеської області зґвалтував та розбестив 13 дітей
Арешт Фото: Mehmet Akif з Pexels
4 Листопада 2021, 20:49
читать на русском

70-річного мешканця міста Южне (Одеська область) судитимуть за зґвалтування та розбещення 13 дітей.

Як повідомляє обласна прокуратура, неодноразово судимий за статеві злочини мешканець м. Южне протягом 2020-2021 років заманював хлопчиків віком від 8 до 14 років до свого тимчасового помешкання.

Він обіцяв дітям дозволити пограти на ігровій приставці, мобільному телефоні та поїсти солодощі. Використовуючи фізичну перевагу та безпорадність неповнолітніх, чоловік вчиняв стосовно них дії сексуального характеру. До більшості дітей обвинувачений здійснював сексуальне насилля повторно, а щодо деяких – протягом декількох місяців. Інколи він залишав дітей у себе на ночівлю.

Після вчинення злочину, застосовуючи психологічний тиск та погрози, обвинувачений наказував хлопчикам нікому не розповідати про скоєне. Правоохоронці встановили, що зловмисник після відбування покарань у місцях позбавлення волі декілька разів змінював своє прізвище та місця проживання, - розповіли у прокуратурі.

Наразі за клопотанням прокуратури він перебуває під вартою.

Нагадаємо, судитимуть 52-річного мешканця Одеси, на рахунку якого 10 неповнолітніх потерпілих - чоловік розбещував дітей та ґвалтував.

Читайте також

1