Арестович розповів про стан здоров'я Кравчука і про те, хто його замінить у ТКГ

Очолювати українську делегацію в ТКГ тимчасово буде Олексій Резніков
Головне
Арестович розповів про стан здоров'я Кравчука і про те, хто його замінить у ТКГ
Леонід Кравчук Фото: Фейсбук-сторінка політика
31 Серпня 2021, 08:33
читать на русском

Перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі щодо Донбасу Леонід Кравчук знаходиться в складному періоді реабілітації після операції на серці.

Про це в етері на телеканалі "Україна 24" повідомив позаштатний радник голови Офісу президента України Олексій Арестович.

Наскільки мені відомо, він у складному періоді реабілітації. Людині 87-й рік, операція на серці, це завжди дуже складно, - сказав Арестович.

Радник голови ОП повідомив також, що тимчасово, поки Кравчук у лікарні, очолювати українську делегацію в ТКГ буде віцепрем'єр-міністр Олексій Резніков (досьє Резнікова).

За його словами, це буде до листопада, "навіть до грудня".

Нагадаємо, Леонід Кравчук перебуває в лікарні ще від 29 червня, тоді йому зробили операцію на серці. Наразі інших подробиць про стан здоров'я першого президента України немає.

28 червня Кравчук уперше не прийшов на святкове засідання в Раду до Дня Конституції через погане самопочуття. 29 червня стало відомо, що перший президент України Леонід Кравчук переніс операцію на серці.

Пізніше в  Офісі президента заявили, що поки що не розглядають можливість заміни 87-річного голови української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу. Як відомо, Кравчук з липня 2020 року є головою української делегації в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі на громадських засадах.

26 липня стало відомо, що після операції Кравчук вже місяць підключений до апарату ШВЛ в одній з київських лікарень.

Про шістьох президентів України, їхні досягнення та провали, читайте у матеріалі Парламент.ua: Шість президентів незалежної України: хто і чим запам'ятався.

Читайте також