Більшість українців не задоволена діяльністю Зеленського

І прем’єр-міністром теж
Більшість українців не задоволена діяльністю Зеленського
Володимир Зеленський (фото: пресслужба Офісу президента)
19 Листопада, 21:05
читать на русском
Діяльністю президента Володимира Зеленського у боротьбі з епідемією COVID-19 задоволені 35% українців, 60% – не задоволені.
Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 15-17 листопада 2020 року.

Згідно з опитуванням діяльністю голови Верховної Ради Дмитра Разумкова (досьє Дмитра Разумкова) задоволені 33%, не задоволені – 48%, не змогли оцінити – 18%.

Роботою прем’єр-міністра Дениса Шмигаля (досьє Дениса Шмигаля) задоволені 23% українців, не задоволені – 60%, не змогли оцінити – 18%.

Найбільше серед органів центральної влади опитані не задоволені роботою Кабінету Міністрів (67%) та Верховної Ради (72%).

Діяльністю міністра охорони здоров’я Максима Степанова (досьє Максима Степанова) задоволені 32% опитаних, 55% – не задоволені, діяльністю поліції задоволені 36%, 51% – не задоволені.

При цьому 48% опитаних вважають оптимальними заходи, запроваджені владою щодо боротьби із коронавірусом. 24% вважають їх надто м’якими, 11% – навпаки надто жорсткими.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 3000 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 1,8%.

Нагадаємо, що більша частина українців, а саме 61%,  не підтримує запровадження "карантину вихідного дня", і лише 36% -  вважає це доцільним.