Більше 20 кримінальних проваджень: Харківська прокуратура продовжує збір доказів агресії РФ

Кожен злочин фіксують відповідно до вимог законодавчих актів України
Більше 20 кримінальних проваджень: Харківська прокуратура продовжує збір доказів агресії РФ
Харківська прокуратура (фото з відкритих джерел)
26 Лютого 2022, 18:07
читать на русском

Органи прокуратури Харківщини продовжують виконання своїх процесуальних функцій.

Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної прокуратури в Telegram.

Керівник обласної прокуратури знаходиться у Харкові та продовжує координувати діяльність з протидії злочинності у місті та збору доказів агресії РФ, - йшлося в повідомленні.

Зазначили, що кожен злочин фіксують відповідно до вимог законодавчих актів України. Зокрема на ранок 26 лютого 2022 року до ЄРДР правоохоронцями внесено більше 20 кримінальних проваджень, в основному за статтею 110 КК України – посягання на територіальну цілісність України, та за статтею 438 КК України – за фактами застосування засобів ведення війни.

Затримуються злочинці, часто за сигналами місцевих жителів, за що їм окрема вдячність! - додали в повідомленні.

Нагадаємо, у ніч на 24 лютого 2022 року президент Росії Володимир Путін оголосив про військову операцію в Україні. Росія одразу почала обстрілювати різні об'єкти по всій Україні, у тому числі у Києві, Одесі та Харкові. Міноборони Росії стверджувало, що не завдає ударів по містах, а знищує лише військові об'єкти, хоча їхні заяви не відповідали дійсності.

Президент Володимир Зеленський зранку 24 лютого запровадив воєнний стан на всій території країни. Також президент підписав указ про загальну мобілізацію. 

Читайте також

1