Біля офісу Зеленського з`явиться дитячий майданчик з малюнками Марії Примаченко

Ігровий майданчик запрацює уже в серпні
Біля офісу Зеленського з`явиться дитячий майданчик з малюнками Марії Примаченко
Офіс президента України (фото: Парламент UA)
20 Липня 2021, 19:44
читать на русском

Біля Офісу Президента України на вулиці Банковій, 11 у Києві відкриють артлокацію – дитячий майданчик, оформлений за мотивами творів всесвітньо відомої української художниці Марії Примаченко.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Роботи зі встановлення артоб'єкта вже розпочалися. Ігровий майданчик буде відкритий для всіх охочих у серпні цього року. Він буде безплатним.

Майданчик буде зручним і для людей з особливими потребами.

Глава держави підтримав створення такого ігрового майданчика біля Офісу Президента.

Це дуже добре, що з’являються такі ініціативи. Облаштовувати цікаві локації біля Офісу Президента вже стало гарною традицією. Взимку до новорічних свят ми робили тут святкове містечко, яке дуже сподобалося киянам, – тут завжди було людно. А влітку тут з’являться фантастичні образи з творів художниці Марії Примаченко. Діти розважатимуться на майданчику, а їхні батьки дізнаватимуться більше про нашу різноманітну, яскраву й самобутню культуру. Площа біля Офісу президента стане справжнім артпростором для людей, майданчиком для яскравого й позитивного дозвілля українських родин, – зазначив заступник керівника Офісу Глави держави Кирило Тимошенко (досьє Кирила Тимошенка).

Нагадаємо, раніше у соцмережах поширили фотографії нового ремонту в Офісі президента. Тамтешній інтер`єр тепер нагадує декорації до пригодницьких фільмів зі штучними папоротями та неоновою підсвіткою.

Читайте також

1