Близько 100 "слуг" відправилися на передову - нардепка

Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту
Близько 100 "слуг" відправилися на передову - нардепка
ООС, Донбас
21 Жовтня 2020, 09:15
читать на русском

Близько сотні народних депутатів із фракції партії "Слуга народу" вранці 21 жовтня виїхали з робочою поїздкою на Донбас, яка триватиме впродовж двох днів.

Про це в коментарі Укрінформу повідомила заступниця голови фракції Євгенія Кравчук.

Ми не будемо робити там засідання – це робоча поїздка депутатів. Участь у ній беруть близько ста членів фракції. Ми, коли приїдемо на місце, розділимося на менші групи по 10-12 людей, і цими групами поїдемо з конкретними бригадами на місця їхньої дислокації, де й будемо ночувати. Групи з депутатами будуть розтягнуті фактично по лінії фронту. Думаю, що охопимо й Донецьку, і Луганську області. Перебуватимемо на Донбасі два дні, – зазначила Кравчук.

За її словами, під час цієї поїздки парламентарі планують поспілкуватися як з військовослужбовцями, так і цивільними в тих населених пунктах, біля яких дислокуються бригади. Результати ж роботи, проведеної на Донбасі, "Слуги народу" планують обговорити на засіданні фракції вже після повернення до Києва.

Водночас Кравчук (досьє Євгенії Кравчук) пояснила, чому до цієї поїздки на Донбас фракція долучилася не повним складом.

Це добровільна поїздка. Частина депутатів не поїхали за станом здоров‘я – хворіють або нещодавно перехворіли, або ж зайняті на виборах, оскільки є керівниками організацій, кураторами виборів, – уточнила політикиня.

Читайте також

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський під час виступу перед народними депутатами у Верховній Раді 20 жовтня повідомив, що 120 народних депутатів від партії "Слуга народу" в середу, 21 жовтня, мають намір поїхати до українських військових на Донбас.