Буданов: справа Чорнобаївки - пам'ятник ідіотизму

Керівник розвідки розповів, чому провалилася атака Росії на Київ
Головне
Буданов: справа Чорнобаївки - пам'ятник ідіотизму
Кирило Буданов Фото: Emile Ducke / DER SPIEGEL
18 Квітня 2022, 12:05
читать на русском

Керівник української розвідки Кирило Буданов здивований, наскільки некомпетентно і необережно підійшли російські командири до проведення війни в Україні.

Про це він розповів в інтерв'ю німецькому виданню SPIEGEL.

Мене дивує наскільки некомпетентно і необережно підійшли російські командири до проведення такої великої операції (захоплення Києва. - Ред.). Якщо вони дійсно вірили, що зможуть зробити це за три дні..., то російське керівництво, мабуть, дивується, наскільки компетентні їхні генерали. Вони прийняли бажання за реальність, - сказав він.

Буданов прокоментував бойові втрати серед російського військового командування:

Ми задали собі це питання. І знайшли лише одну відповідь: надзвичайно низький професійний рівень генералів. Однією з причин цього є кумівство в російській армії, це погодні генерали, родичі якогось чиновника, які не відповідають своїм завданням і не готові до них. Візьміть справу Чорнобаївки окремо! Це пам'ятник ідіотизму.

Щодо так званого "відводу російських військ" з Київської, Сумської та Чернігівської областей, керівник ГУР зазначив, що це було вигнання рашистів. Він зазначив, що окупаційні війська не просто відійшли – "ми їх вигнали".

Почалося з того, що ми повернули місто Ірпінь. Це загрожує розрізанням їхніх сил у Київській області. Росіяни швидко зрозуміли, що лише за кілька днів вони опинилися в тій самій ситуації, яку самі люблять завдати ворогу – оточення та розмежування своїх сил. Тому вони вирішили відступити, - сказав Буданов.

Нагадаємо, українські військові розгромили техніку і батальйони російських окупантів у Чорнобаївці Херсонської області вже понад 15 разів.

Про те, чому рашистам постійно не щастить у Чорнобаївці читайте у нашому ексклюзивному матеріаліФеномен Чорнобаївки або чому це село фатальне для рашистів.

Читайте також