Ексмер Києва Черновецький шукає собі жінку з України через Інтернет

Нині Черновецький живе в Ізраїлі, а в Україні його звинувачують у держзраді
Ексмер Києва Черновецький шукає собі жінку з України через Інтернет
Леонід Черновецький (фото: НВ)
19 Квітня 2023, 18:38
читать на русском

Колишній київський міський голова Леонід Черновецький шукає у Facebook та TikTok жінку з України, яку хоче забрати до себе в Ізраїль. Рекламне оголошення з'являється у стрічках як українок, так і українців. При цьому ексмер в Україні перебував у розшуку за зловживання владою, після початку повномасштабного вторгнення він підтримав військові злочини президента РФ Володимира Путіна.

Черновецький шукає собі українку, яка "служитиме йому", і "що секунди пам'ятатиме" про нього. Українці Черновецький пропонує безкоштовне житло, харчування та 3 тисячі доларів на місяць.

"Але потрібно буде роботі віддаватися", – заявив він. При цьому ексмер запевняє, що йдеться не про інтимні стосунки. "Ніколи особистих справ ні з ким із підлеглих не мав", – додав він. При цьому друга та вже колишня дружина Черновецького – його колишня підлегла Олена Савчук, працювала співробітницею апарату столичної міськадміністрації.

Колишній скандальний політик шукає жінку віком від 25 до 45 років, яка володітиме російською мовою, бо жодної іншої мови майбутній роботодавець не знає. Готувати та прибирати не потрібно. "Не знаю, чи потрібно робити прибирання... Готування не потрібно, рибу треба вміти робити", – сказав Черновецький. Назву вакансії він не озвучив, при цьому кілька разів зазначив, що шукає "жінку".

Потенційна співробітниця не має шукати собі чоловіка в Ізраїлі, не має бути родичів в Україні, їй доведеться пройти поліграф, щоб підтвердити відсутність шкідливих звичок. "Кожної секунди пам'ятати, що є обов'язок виконати переді мною свій обов'язок", – описав вимогу до "жінки" Черновецький.

"Дбати доведеться тільки про мене", – додав ексмер. "Помічницю", "секретаря", "жінку" ексмер шукає собі в інтернеті не вперше. Минула його робітниця, поскаржився ексмер, поїхала в Україну на похорон родича і не повернулася до нього до Ізраїлю.

Кримінальні справи Черновецького

Леоніда Черновецького СБУ оголосило у розшук ще 2017-го, проте справа так нічим і не закінчилася. Тоді правоохоронці розслідували участь експолітика у будівництві гелікоптерного майданчика на Парковій дорозі у Києві. Сам Черновецький порадив Службі безпеки України не шукати його там, де його нема.

Як стало відомо правоохоронцям, колишній мер Києва змінив цільове призначення і передав в оренду за заниженою вартістю оточенню експрезидента Віктора Януковича землю на схилах Дніпра в районі ВР. Але це далеко не єдине скандальне та сумнівне рішення Черновецького.

Наприклад, нещодавно стало відомо, що компанія "Київ Термінал" намагається відсудити у столиці 100 млн доларів за реконструкцію Харківської площі, яка так і не була зроблена. Договір підписали з київською владою за часів міського голови Леоніда Черновецького ще 2007-го. Пізніше сторони за згодою угоду розірвали.

Проте "Київ Термінал" стверджує, що через таке рішення зазнала збитків. І тепер через суди намагається стягнути із Києва цілі статки. На посаді міського голови Черновецький ухвалив десятки спірних рішень, обираючи підрядників для будівельних робіт, передаючи землю в оренду, змінюючи призначення земельних ділянок.

Крім того, після початку повномасштабної війни він також порушив закон, фактично закликаючи до порушення територіальної цілісності, заперечуючи агресію РФ. Ексмер заявив, що Росія бомбардує виключно військові об'єкти, щоб українські військові не стали "захоплювати Луганськ і Донецьк.

"Це всього лише демонстрація сили та удари по військових об'єктах. Визнають кордони – тут же все й закінчиться. Тієї ж секунди! Це можна і потрібно було зробити 8 років тому, замість бомбардувань цивільних об'єктів та залякування населення", – писав Черновецький на своїй сторінці у Facebook.

Коли військові злочини Росії стали очевидними, Черновецький перестав писати про війну, а натомість став ділитися своїм релігійним досвідом. До речі, у Києві ексмер підтримував звинуваченого у розпусті та фінансових махінаціях із команією Кing's Capital пастора Сандея Аделаджу.

Офіційно Черновецький бізнес в Україні не веде, проте його родина продовжує заробляти на українцях. Сервіси, в які інвестувала гроші родина Черновецького (за інформацією Forbes):

  • Busfor – онлайн-сервіс для пошуку квитків на автобуси;
  • Zakaz.ua – доставка продуктів із супермаркетів;
  • Megogo – медіасервіс для перегляду відео.

Крім того, Степан Черновецький (син ексмера) інвестував гроші в низку ЖК та бізнес-центрів. Деякі з них досі належать йому.

  • ЖК Комфорт Таун;
  • БЦ IQ BusinessCenter
  • 101 Tower
  • ЖК SvitloPark,
  • White Lines
  • Edeldorf

Україна проти скандального політика санкцій не запроваджувала, також не заморожено активи його родини. Черновецький фактично ховається від правоохоронців в Ізраїлі та продовжує поширювати російську пропаганду.

Читайте також

1