Готовий закластися на мандат: нардеп Тищенко переконаний, що зможе викорінити корупцію в країні за пів року

Досі Тищенко не поборов корупцію, бо на це "нема політичної волі"
Готовий закластися на мандат: нардеп Тищенко переконаний, що зможе викорінити корупцію в країні за пів року
Микола Тищенко
16 Січня 2024, 06:33
читать на русском

За словами народного депутата Миколи Тищенка, в нього величезний досвід боротьби з нечистими на руку людьми - такий, що він здатний побороти корупцію по всій країні всього лише за пів року.

Про це Тищенко заявив у інтерв`ю виданню "Інформатор".

“Я прийшов в політику із бізнесу, я прийшов в політику із реального сектору, де я будував компанію понад 25 років. Вона була одна зі самих потужних у своїй галузі, одна зі самих, відверто кажучи, крутих. Тому є досвід”, - каже депутат.

А досі він не поборов корупцію, бо не було політичної волі зверху. За словами політика, зробити це не так вже й важко.

“Я ж не можу один перекрити всю корупцію в країні. Хоча якби була така воля у президента, наприклад, у прем'єр-міністра, це можна зробити. За пів року, навіть на спір свого депутатського мандату, я можу перекрити всю корупцію, її немає чого перекривати. Україна хоча і велика країна, але вона маленька. Тут все зрозуміло. По третьому - п'ятому рукопотисканню все зрозуміло. От офіційно заявляю, я за пів року можу перекрити всю корупцію”, - впевнений Тищенко.

Депутат запевняє, що у цьому напрямку в нього успіхи вже є - як голова ТСК з питань неефективної діяльності у лісовій та екологічній галузях, він зміг побороти масове нелегальне вирубування лісів на Закарпатті.

“Ми перевіряємо все. Ніхто не може ані домовитися, ані збігти від нас, ми перекриваємо все. Коли я приїжджаю в регіон, ліс перестають пиляти - бо всі знають, що Тищенко в регіоні. Тому що я такий, що можу і вночі (приїхати з перевіркою). А ви знаєте, що сьогодні ліс возиться саме вночі, навіть в комендантську годину”, - розповідає він.

Нагадаємо, Національне агентство з питань запобігання корупції розпочало моніторинг способу життя народного депутата Миколи Тищенка. Причиною стали активи, якими користується родина нардепа.

Екскерівник вже закритого ресторану "Велюр", який належав Миколі Тищенку, влітку 2022-го став власником маєтку з басейном в Козині і землі під ним, квартири в столичному будинку, де раніше працював "Велюр", і преміального мікроавтобуса Mercerdes-Benz. Бус регулярно використовує нардеп Тищенко.

Читайте також