Гроссі розповів, як довго МАГАТЕ перебуватиме на ЗАЕС - відео

Частина делегації МАГАТЕ залишилася на АЕС
Важливо
Гроссі розповів, як довго МАГАТЕ перебуватиме на ЗАЕС - відео
Фото: ЗАЕС
1 Вересня 2022, 20:29
читать на русском

Директор Міжнародного агентства з атомної енергетики (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі заявив, що делегація зберігатиме постійну присутність на Запорізькій АЕС.

Про це він повідомив у своєму Twitter.

Я завершую свій перший візит наУкраїну, Запорізьку АЕС. Але найголовніше, що МАГАТЕ залишиться тут і зберігатиме постійну присутність на ЗАЕС, - сказав Рафаель Маріано Гроссі.

Він зазначив, що МАГАТЕ ще має багато завдань на ЗАЕС, тому частина делегації залишиться на станції.

Нагадаємо, що 30 серпня місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) приїхала до Києва перед візитом на окуповану орками Запорізьку АЕС. Цього ж дня президент України Володимир Зеленський зустрівся з генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Гроссі.

Гауляйтер Запоріжжя Володимир Рогов відмовив місії МАГАТЕ у видачі спеціальних пропусків, тому міжнародним інспекторам доведеться вистояти чергу, щоб потрапити до Запорізької області.

31 серпня місія МАГАТЕ прибула до Запоріжжя близько 15:00. Вона має проінспектувати захоплену російськими військами Запорізьку АЕС.

Вранці 1 серпня росіяни почали вести артобстріл заздалегідь погодженого маршруту місії МАГАТЕ із Запоріжжя до ЗАЕС. Проте місія все одно вирушила на атомну електростанцію.

1 вересня, директор Міжнародного агентства з атомної енергетики (МАГАТЕ) Рафаель Маріано Гроссі виїхав із Запорізької атомної електростанції.

1