Каталонія пом’якшує карантин: що дозволять відкрити

Однак комендантську годину вирішили залишити
Каталонія пом’якшує карантин: що дозволять відкрити
Каталонія (фото з відкритих джерел)
20 Листопада, 08:01
читать на русском

В Каталонії (автономна комуна Іспанії) вирішили пом'якшити карантинні обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Відтепер, бари і ресторани знову можуть приймати відвідувачів всередині.

Про це повідомляє видання RTVE.

Від понеділка приміщення барів і ресторанів можна заповнювати на 30%. На відкритому повітрі столики повинні бути розміщені на відстані двох метрів, за ними повинні сидіти не більше чотирьох осіб, не рахуючи дітей.

Дозволено приймати відвідувачів у театрах, кінозалах і концертних залах. Їх можна заповнювати на 50%, але не більш ніж на 500 осіб. Тренажерні зали можна заповнювати на 30%.

На вулицях дозволяється збиратися групами не більше ніж шість осіб, а з 21 грудня, на різдвяний період - до 10 осіб. При цьому залишається комендантська година з 22:00 до 6:00. Але він може бути переглянутий на святковий період.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Нідерланди пом'якшать частину карантинних обмежень через коронавірус.

Уряд заявив, що ситуація з заражуваністю почала поліпшуватися і посилені два тижні тому заходи можна пом'якшити. У країні відкриються музеї, бібліотеки та концертні майданчики. Від 19 листопада дозволено відкритися установам і організаціям у сфері культури - бібліотекам, театрам, концертним майданчикам, музеям, музичним школам.